Παράδοση στο… μηδέν!

Ηρακλής – Πλατανιάς με πριμ 5%, live στοίχημα από το κινητό και μοναδικό πρόγραμμα ανταμοιβής.\r\nΟι δύο ομάδες πιθανότατα θα παλέψουν για τη σωτηρία στη φετινή Super League και η μεταξύ τους αναμέτρηση, ίσως αποδειχτεί κομβική για την πορεία τους στη χρονιά και την επίτευξη στόχων. Ο Ηρακλής έρχεται από το ταξίδι στην Αθήνα, παίζοντας δύο φορές με τον Παναθηναϊκό, μία στο Κύπελλο και μία στο πρωτάθλημα. Για το Κύπελλο απέσπασε ισοπαλία 0-0, ωστόσο ηττήθηκε την περασμένη Κυριακή για την Super League (2-0), συμπληρώνοντας μάλιστα 180 αγωνιστικά λεπτά χωρίς γκολ. Ηρακλής – Πλατανιάς με πριμ 5%. \r\n\r\nΣε ότι αφορά την παράδοση, οι δύο μονομάχοι θα τεθούν αντιμέτωποι για τρίτη φορά και αμφότερες θα κυνηγήσουν την πρώτη νίκη στην ιστορία των αναμετρήσεων, αλλά και το πρώτο… γκολ, καθώς όλες έληξαν ισόπαλες χωρίς τέρματα. Ηρακλής – Πλατανιάς no goal στο 1.57. \r\n\r\nΓια τους φιλοξενούμενους, το γκολ παραμένει ένα από τα προβλήματα που καλούνται να λύσουν, καθώς έρχονται από έξι σερί ματς σε όλες τις διοργανώσεις χωρίς να «ματώσουν» τα αντίπαλα δίχτυα. Απολύτως λογικά μετρούν τρεις ισοπαλίες και τρεις ήττες στο ίδιο διάστημα, παραμένοντας «άσφαιροι» για περισσότερα από 540 αγωνιστικά λεπτά, σημειώνοντας το τελευταίο τέρμα τους στο 3-2 επί του Λεβαδειακού στις 17 Σεπτεμβρίου. Ηρακλής – Πλατανιάς ακριβές σκορ 0-0 στο 5.25. \r\n\r\nΟ Ηρακλής ακόμα αναζητά την πρώτη του νίκη στο Καυτατζόγλειο μετά τον Φεβρουάριο του 2016, μετρώντας τρεις ισοπαλίες και πέντε ήττες σε οκτώ αναμετρήσεις για το ελληνικό πρωτάθλημα. Αισίως συμπλήρωσε σχεδόν εννέα μήνες χωρίς τρίποντο στο άντρο του! Ηρακλής – Πλατανιάς άσος στο 2.75\r\n\r\nΗ… παράδοση της Δευτέρας συνεχίζεται στην Super League με τέσσερα από τα επτά παιχνίδια που διεξήχθησαν στο ξεκίνημα της εβδομάδας να λήγουν χωρίς να αναδειχτεί νικητής στα 90 λεπτά. Μάλιστα, μετρώντας στο σύνολο του τρέχοντος έτους, το Χ επαληθεύτηκε σε εννέα από τα 16 ματς της Δευτέρας. Ηρακλής – Πλατανιάς Χ στο 2.90. \r\n\r\n